۰۲۱-۷۷۱۳۲۶۶۵|info@chakadnet.com

GLC-LH-SMD

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

توضیحات

سرعت ماژول1000BASE-LX/LH SFP transceiver module
تعداد پورت1
طول موج (nm)1310nm
نوع فیبرMMF/SMF
اندازه هسته (μm)_
متوسط پهناى باند (MHz * Km)_
فاصله عملیاتی (m)_
محدوده دماEXT
نظارت نوری دیجیتالیYes
رنگ متمایز کنندهBlue

Go to Top