۰۲۱-۷۷۱۳۲۶۶۵|info@chakadnet.com

X2-10GB-LR

10GBASE-LR X2 Module

توضیحات

10GBASE-LR X2 Module

سرعت ماژول10GBASE-LR X2 Module
تعداد پورت2
طول موج (nm)1310nm
نوع فیبرSMF
اندازه هسته (μm)G.652
متوسط پهناى باند (MHz * Km)
فاصله عملیاتی (m)10000m
محدوده دما
نظارت نوری دیجیتالی
رنگ متمایز کننده

Go to Top