۰۲۱-۷۷۱۳۲۶۶۵|info@chakadnet.com

XENPAK-10GB-ER Plus

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support

توضیحات

10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support

سرعت ماژول10GBASE-ER XENPAK Module
تعداد پورت2
طول موج (nm)1550nm
نوع فیبرSMF
اندازه هسته (μm)G.652
متوسط پهناى باند (MHz * Km)
فاصله عملیاتی (m)40000m
محدوده دما
نظارت نوری دیجیتالی
رنگ متمایز کننده

Go to Top