۰۲۱-۷۷۱۳۲۶۶۵|info@chakadnet.com

XENPAK-10GB-ZR

10GBASE-ZR XENPAK Module

توضیحات

10GBASE-ZR XENPAK Module

سرعت ماژول10GBASE-ZR XENPAK Module
تعداد پورت2
طول موج (nm)1550nm
نوع فیبرSMF
اندازه هسته (μm)Operates on any SMF type
متوسط پهناى باند (MHz * Km)
فاصله عملیاتی (m)80000m
محدوده دما
نظارت نوری دیجیتالی
رنگ متمایز کننده

Go to Top